| Carmen_9342 a întrebat:

De ce nu pot vedea toate imaginile de pe Google Image? ieri puteam, azi nustraight face. am dat restart calculatorului, l-am inchis si redeschis si tot nu imi arata decat 10-15 imagini. si nici nu scrie cum scria in colt in stanga numarul paginiistraight face Mentionez ca am Google Chrome.

2 răspunsuri:
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun da asta nu e problme. Problema provine de la windows sau de la internet. BFT

| Costyn_Costy_1998 a răspuns:

Salut...iti apare asa? trebuie sa misti de 2 bare ca sa vezi restul imaginii? daca da si mie imi face la fel