| DeeaPustoaica a întrebat:

Am mai pus intrebarea: CUM POT PUNE INCA UN DJ LA RADIO MEU? Este facut din shoutcast si WINAMP. Am inteles ca trebuie sa tin sursa deschisa adica shoutcastu si celalalt sa bage muzica in winamp sa seteze ip pass bla bla. Am facut asta si nu a mers. Dj se conecta dar nu baga muzica. 0 bytes.
Va rog ajutati`ma! Vreau sa stiu pas cu pas va rog mult. Nu imi dati tot tutorialul ala de pe www.videotutorial.ro cum sa faci un post de radio pe net ca nu am nevoie. nu imi zice cum sa mai fac un dj.
Multumesc anticipat! :-*

4 răspunsuri:
| DeeaPustoaica explică:

VA ROggg aJUTATI-Maaa! astept raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te astept pe id radio_senzual2002 sati esplik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut dj pentru un post de radio id radio_senzual2002

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie forte simplu prin teamvieww4 daca vrei sa iti mai pui un dj pe postul tau mai multe detalii pe id dj_storn2000