| rapidistii23 a întrebat:

va rog ajutati-ma.nu stiu cum sa fac un post de radio astept raspuns dar fara winamp si shoutcast si de alea cu dnas si dsp sau cel putin cu dnas ex.SAM etc orice acolo sa fiehappy
multumesc TPU

FUNTITAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Vali0n a răspuns:

Salut frate din cate am citit pe net nu poti face un radio fara dsp si dnas asa am citit eu eu stiu poate altcineva stie dar iti las aici un site sa vezi cum poti face un post dde radio de calitate mare,, mai bine faci cu dsp si dnas presupun ca asa sunt toate radiourile de pe aici. uite asta i site http://www.videotutorial.ro/? p=1276