| mariusalex2019 a întrebat:

Am mare nevoie de word 2002 si nu-l gasesc ma poate ajuta careva? Multumesc.As funda cine ma ajuta cu acest program.

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Da, ai dreptate Office 2003 a fost ultimul office pe interfata 98/xp
SI formatul fisierelor pur binar
incepand cu office 2007 formatul fiserelor a devenit cu un "x" in coada (docx) SI sunt practic arhive zip

TOTUSI... NU AI NEVOIE DE OFFICE 2003, pentru ca ORICE OFFICE MODERN, DESCHIDE SI doc-uri, nu numai docx-uriwinking

46 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns (pentru JicaContra):

"iar Linux e totuna cu un Unix din acelasi motiv" lmfao rolling on the floor nu mai stii ce scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Da, da. Mai nou când faci o greșeală se bagă vrăjeala asta? laughing

E păcat că n-ai înțeles răspunsul la faza cu petrolul... Dar poate chemi pe cineva să te ajute să înțelegi duma laughing

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap, eu nu inteleg nimic din ce spui tu, poate incerci sa vorbesti cu toti dintii in acelasi timp big grin

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa-l in pace, zici ca sunteti la gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru JicaContra):

Nu-ți face probleme din cauza asta. laughing

Unii oameni sunt făcuți să conducă, alții să slujească.winking

Nu-i vina ta că nu poți să înțelegi. Poate așa te-a lăsat Dumnezeu. Dar să știi, că e o alegere să fii prost. laughing

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Si altii sa bata campii, ca lumea are nevoie si de bufoni, asa, ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Știu, dar mă amuză cum îi fierbe sângele în vene. Măcar să pună de-o cafea. laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu deja m-am plictisit de el.
0 argumente
0 ratiune
0 respect
0 moralitate

El nu este capabil sa inteleaga ca mai sunt si altii care mai stiu si altceva.

Nu-l vezi ca-l contrazice pe ala cu facultate ca un articol de pe medlife este mai bun =))

https://www.tpu.ro/go-to-answer/17659308/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu am zis că-i nepriceputul cu ifose de specialist. Pac țac, search pe google și răspundem pe TPU laughing

Să-l lăsăm în apele lui, poate se liniștesc cândva.

| mariusalex2019 explică (pentru anonim_4396):

Ce argumente proaste ai in tine.Hai gata cu spam-ul inteligentule.

| LPCTSTR a răspuns:

Lmfao, este vina ta ca ai intrebat, asa se intampla pe TPU cand intrebi din asteawinking

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

A-nceput sa vina op-ul sa ne curete omfg rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns:

Draga, apasa pe butonul cu notificari, apoi apasa pe "Marcheaza toate notificarile ca citite", gatawinking happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mariusalex2019):

Abia începusem laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce chestii s-au scos la noile versiuni dupa 2002? Da niste exemple.

| ViruseZ a răspuns:

Majoritatea programelor up-datate functioneaza si cu fisiere pur binare. Poti incerca Office online, sau versiuni noi de office.