| Believe9 a întrebat:

Am nevoie de ajutor pentru atestatul de informatica. As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi cum sa fac, nu sa imi dati atestate gratuite de internet. Nu imi trebuie ceva complicat doar sa indeplineasca cerintele:
Evidenţa comenzilor unei pizzerii
Facilităţi oferite de program:
Adăugarea unei comenzi, calculul sumei de plată
Listarea pe ecran sau la imprimanta a comenzii
Evidenţa clienţilor(adăugare, modificare, ştergere)
Evidenţa produselor(adăugare, modificare, ştergere)
Vizualizarea celor mai vândute produse.

Trebuie sa folosesc HTML si PHP(Notepad++) si tabel in HeidiSQL.
Eu am descarcat un CSS, dar nu stiu daca e bun, nu prea ma descurc in PHP.
Va rog daca ma puteti ajuta cu sfaturi daca stiti sa faceti, as avea mare nevoie. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii programare nu te prea poate ajuta nimeni. Pui mana, inveti cu ce se mananca php si pe urma te pui pe treaba