| Georiflame a întrebat:

Job part-time - consultant Oriflame
Responsabilitati:
- gasirea potentialilor clienti
- acordarea de consultanta si recomandari
- vanzare produse Oriflame de pe brosurile lunare
- livrarea produselor la clientii personali
- incasare contravaloare
- achitarea facturilor in timp util, maxim 18 zile

Cerinte
Activitate Part-Time! Comision 40% din vanzari

CerintesickPersoana prezentabila, preferabil fete;

- SERIOZITATE! SERIOZITATE! SERIOZITATE! SERIOZITATE! SERIOZITATE!

- ACCES CONSTANT LA INTERNET SI LA O CASUTA DE E-MAIL

- Abilitati de comunicare;- Dimanism, ambitie;- Dorinta de a isi majora veniturile

Beneficii Oferite
Comisioane din vanzari intre 23-40% (in functie de valoarea comenzii: 50lei... 249lei - 23%; 250lei... 499lei - 30%; peste 500lei - 40%)
-Diverse bonusuri si cadouri: Notebook-uri, Genti, produse cosmetice si multe altele!
- Program flexibil, part-time, posibilitatea de a-ti desfasura activitatea in paralel cu alte joburi full-time, sau fara a lipsi de la scoala ori cursuri; iar daca beneficiezi si de ING Home Bank nu mai ai nevoie sa pleci de acasa si sa stai la cozi pentru a plati produsele vandute.
- Sansa de a promova rapid in structurile de vanzari;
- Beneficiezi de dicount la achizitionarea produselor Oriflame;

Descrierea firmei
Colaborator Oriflame Cosmetics Romania. Reprezentam o companie internationala cu originile in Suedia, infiintata in 1967. In Romania ocupa locul I pe segmentul de paita pe care activeaza din 1995. Oriflame este o companie care vinde produse cosmetice pentru o ingrijire naturala a pielii prin intermediul unei forte de vanzari independenta, in afara circuitului traditional al magazinelor de desfacere cu amanuntul.Vanzarile directe permit clientilor sa beneficieze de sfaturile si entuziasmul unor oameni pe care si cunosc si in care au incredere. Cumpararea directa este sigura si la indemana.Compania Oriflame este una dintre companiile cele mai dinamice din lume, ce dispune de una dintre cele mai largi game de produse pe baza de ingrediente naturale.

Contact : Georgiana. oriflame@yahoo.com

1 răspuns:
| alex19051988 a răspuns:

Imi poti da exemple de oameni care au castigat bani de pe acest site ca atunci ma bag si eu.