| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de chat-uri multe și foarte populate. big grin Știe cineva? În afară de kappa.ro și apropo.ro.

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Http://www.senzatie.com/
www.jjj.ro - au si pe acolo un chat destul de popular
http://www.jocurigratis24.ro/index.php?pageid=1

sau daca vrei si mai multe http://www.google.ro/......tp?/search
succes pup

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.mafiacreator.ro/GOJGAREA/register/katcher e sper tar jocu intrati

| Dei17MI a răspuns:

Http://clan-tek.myforum.ro/ cel mai tare se da grad

| samir010 a răspuns:

Www.samir.zat.su un super site. gasesti camere chat jocuri distractive descarcari muzica jocuri pc /telefon filme programe utile atat pentru pc cat si pentru telefon si totul gratis (daca intri cu google chrome alege versiunea html)

| Aurel_Ioan_Roman_1989 a răspuns:

Un adevarat baiat

| CelMycutz a răspuns:

Http://www.mafia2lug.com/ nou cu chat!

| Dance_Skeleton_1993 a răspuns:

Avacschat.com

| Atat_Florynel_Sh_1996 a răspuns:

HostName: Lunetistii: Azi ora 20:30 LVL UP + Salarii + 300k
Address: 188.241.14.98:7777
Players: 13 / 50
Ping: 22
Mode: Lunetistii GF v3.1
Map: San Andreas cel mai frumos si respectuos STAFF din cele vazute.VA ASTEPTAMMMMMM.dam LIDER si HELPER pe playerii.codul [12345] il veti spune lui NEPHX hai la un samp de calitate

| DIIMIIM a răspuns:

Http://iar-pe-net.blogspot.ro/
cel mai tare site despre jocuri
join@@@