| thebestyo a întrebat:

Cum creez chat, ceva de genul apropo.ro...va rog ajutati-ma...multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Simplu. Le gasesti free pe net.
Faci download, modifici ici-colo programele site-ului, bazele de date etc, postezi si legi la motoare de cautare.
Aaaa! Si inca ceva, ce era sa uit: mai trebuie sa si inveti cativa ani html, php, mysql javascript etc, sa ai o oarecare minima experienta sa intelegi despre ce e vorba in chat-ul downloadat. thinking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mimik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe http://xat.com si dai make a chat grup e sus iti creezi chat download java script etc etc si pui un post de radio sa-iti cante :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuia sa imi spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urtule

| thebestyo explică:

Ok, merci.nu prea ma pricep la html, php, mysql javascript etc...

| dragosi a răspuns:

Daca nu ai macar cunostinte html, cred ca te chinui degeaba. Ai incercat sa cauti cu google chestii cum ar fi "free java chat"? Bafta