| ilovemusic a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor. Mi-am uitat parola la id si nu stiu cum sa o aflu, in afara de password helper please alte solutii un program prin care sa-mi aflu singura parola sau ceva.Solutia care va merge primeste

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

E clar
faci altu
Orcum nu mai incep o discutie cu programele'
Cine stie sa spargahappy nu o face gratis
Tu esti singura care ar trebui sa isi recapate parola'
Mai tii minte ca tia cerut niste date cand te-ai inregistrat nu?
Gen
Nmele parintilor...
Al animalului/orasul/zodia/anul nasteri etc sau ceva gen
Tu trebuie sa ti le amintesti(stiu majoritatea le punem la misto )
Nu stiu cum uitati voi parolele la mes frate'
Eu am 6 idd'uri + conturile de metin + conturile dupa sitestraight face
Si nu le pot uita' adica sunt parole diferitehappy
Scrio dracu in telefonlaughingsa nu o mai uiti:d

4 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Ai uitat parola la ce anume?

| ilovemusic explică:

La id

| jabiilord a răspuns:

Daca nu mai sti datele pe care le-ai introdus la inscriere gen data de nastere cod postal... etc atunci imi pare rau sa te anunt ca nu mai ai cum sa iti recapeti parola.
Pentru alte tutoriale ai aiciun site: http://www.tutorialepc.ro

| karellen a răspuns:

Daca nu-ti mai amintesti nici ce ai raspuns la intrebarea de securitate, pune-i cruce si fa-ti alt cont