| Luca25 a întrebat:

Am nevoie de o idee. As vrea sa dau un nume pc-ului meu, având în vedere ca m-am străduit sa fac totul RGB (componente PC: AORUS z270 gaming k5, Asus strix rog GeForce GTX 1070, carcasa Phanteks Eclipse P400S Window)Mersi.

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Ironlake, Dragonpeak, Stonehenge, Rocket, Multikill, Micutu, FanBranza, Cleopatra, Nexus, Glow, Pyramid, Xenomorph, etc.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ce nume sa ii dai? E un calculator si gata. Conteaza mai mult functionalitatea si mai putin cum arata.

| Puspefaptebune a răspuns:

Optiplex,chuckskull,dragongtr,tinko,prohelmet,badass

| Superior a răspuns (pentru danutzu96):

Pt. unii conteaza si aspectul, nu e un motiv sa-l judeci!