| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program care sa optimizeze poze automat. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Incearca Corel AfterShot Pro

| MariusBZ a răspuns (pentru RareşTPUro):

"Am nevoie de un program care sa optimizeze poze automat." Din ce vad eu, acest program nu optimizeaza pozele automat.

| RareşTPUro a răspuns (pentru MariusBZ):

Tu te referi ca atunci cand pui poza sa o optimizeze in mod automat fara sa ii umbli tu deloc? Nu este astfel de program cu optimizare automata sad.

| MariusBZ a răspuns (pentru RareşTPUro):

Da, la asta ma refer. Stiu ca pentru Android era una, dar nu mai stiu cum se numea. Ma gandeam ca exista si pentru Windows. Multumesc oricum.