| denysuk95_2868 a întrebat:

Deci ...am nevoie de un program cu care sa tai niste poze big grin.
ma puteti ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| katia257 a răspuns:

Daca ai Office-ul instalat, foloseste manager-ul, ai un crop sus. E cel mai simplu. Daca te pricepi, foloseste Adobe Lightroom, face minuni si cu pielea tawinking

8 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Uite aici o lista cu programe gratuite de editat poze: http://www.snapfiles.com/Freeware/gmm/fwgraphicedit.html
Eu folosesc PhotoScape. Poate face ce vrei tu si chiar mai multe. E ca un Photoshop, chiar mai bun.

| love4u a răspuns:

Incearca PhotoShop, PhotoScape sau Photo-Resize magic.

| Mike66Danger a răspuns:

Iti recomand adobe photoshop

| deeuh a răspuns:

Photo scape

| -=AleCS=- a răspuns:

Photoshop CS2

| Smile<33.! a răspuns:

PhotoScapehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai photoscape?
daca il ai intra pe el si da`i " editeaza "
pune o poza. si dupa aceea vezii acolo jos unde scrie " poza / obiecte / cruponeaza / regiune "
da`i la cruponeaza. si fa pe poza " tabel " si dai dupa aceea cruponeaza si ti se taie din poza. bafta :*. sper ca te-am putut ajuta :*.

| n0thing a răspuns:

Hmm.
PhotoScape
Pe Crop o tai. tongue [ in caz de nu stiai ]