| Shrek32154 a întrebat:

Am niste boxe ( mai vechi, dar poate gasesc o solutie inainte de a cumpara altele noi ). Si cand dau volum tare la un bas cea din stanga vibreaza (am facut proba am dat sa cane doar in stanga si vibreaza ), si daca as tine cu mainile de ea si as strange boxa, nu mai bazaie, daca iau mana de pe ea iar bazaie. Ce trebuie facut?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E ars difuzorul, trebuie rebobinat, te duci daca stai in Bucuresti in zona unirii la hanul lui manuc, acolo era odată reparatii boxe difuzoare, sau daca nu cauti pe net, pa.