| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Aseara ascultam radio si am intrat pe un site sa ma uit la niste telefoane si dintr-o data boxa mi-a inceput sa-mi bazaie., dar bazaia foarte rau si tare, nu mai auzeam radioul. Am inchis calculatorul si acum cand l-am deschis tot bazaie, adica nu stiu daca bazaie da face ca si cum as tine un telefon langa boxa si as suna pe cineva, dar mai rau.
Ce sa fac sa nu mai bazaie asa rau? straight face. Nu pot sta fara boxa sad Fuundaaastraight face

3 răspunsuri:
| MrSonnyist a răspuns:

Poate bazaie de la priza, Sau poate ca e dat prea tare.Vezi tu.

| βέiiiβiiişoor explică (pentru MrSonnyist):

Da abia daca o deschid si face asa, chiar daca edat la minim [ adica sa nu aud nimic ] e tot face asa. M-am uitat la priza, am scos-o si am pus-o la loc, si nu tot nimic straight face

| MrSonnyist a răspuns:

Ar mai fi o chestie. Poate boxele sunt de vina.Incearca cu altele.Sau da volumul de la boxe la minim si de la pc la maxim.Incearca asta daca nu schimba boxele.