| AanoniM17 a întrebat:

Am o camera cu microfon da nu merge pe yahoo messenger in rest merge. am facut configurarea in control panel dar cand sa o fac pe mess nu imi detecteaza camera.dc?

2 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Incearca sa intri in mess, click acolo sus unde scrie Messenger si apoi click My Webcam si daca porneste, intra pe cineva din lista de mess si incearca sa-i dai Web.Si eu aveam probleme ca nu pornea Web-ul, dar pana la urma isi revenea, tot asa am incercat si a mers.

| AanoniM17 explică (pentru Crocaa):

Deci camera imi merge doar ca la configuratie nu o detecteaza