| AanoniM17 a întrebat:

Am o camera cu microfon si totul este ok,am facut configurarea in calc,a mers. dar cand intru pe mess nu pot sa voice call si cand dau la configurare voce in mess imi detecteaza microfonul doar ca nu imi detecteaza camera si nu intele de ce fiincda pot sa dau web, merge.

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Instaleaza`ti ultima versiune de Ymessenger: http://messenger.yahoo.com/
La camera web ar trebui sa o instalezi de pe CD-ul ei cu drivere (reinstaleaza driver-ul!)... sau daca NU ai CD-ul, poti sa descarci driverele de pe google dupa numele/seria camerei web.
Daca ai windows XP, deschide My Computer, si jos trebuie sa ai web-ul, incearca sa-l deschizi dai dublu-click pe el si vezi daca merge...
Folosesti Skype? Probeaza camera web si vezi daca pe skype merge fara problema.
Bafta;)