| mhinsc a întrebat:

Am o cartela Vodafone fara credit. Cum pot sa-i aflu numarul de telefon?

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Avem două variante:
♦ Formează *#9999# şi apoi ''apelare'' (tasta verde)
♦ Sună la *120# şi selectează opţiunea ''Sună-mă''. La confirmarea ei îţi va apărea numărul.

7 răspunsuri:
| Pehetutz a răspuns:

Suni la 1234 si iti raspunde robotul apesi1 dupa aia unu si iar 1iti spune numarul de telefon...

| Paul980 a răspuns:

Ciao! Suni la 333 si te intreaba acolo. Funda? Te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu la Vodafone. La Orange se apeleaza la 222. Imprumuta o brosura si ai sa vezi acolo.

| wHaruka a răspuns (pentru NicolaeComan):

Wa man mersi mult chiar a functionat...am avut aceiasi intrebare laughing

| Mateies_Marcelin_1974 a răspuns:

Am o cartela Vodafone fara credit. Cum pot sa-i aflu numarul de telefon?

| Boris_Boris_1991 a răspuns:

Cum aflu numarul de Vodafone

| mikkhhell a răspuns:

Formezi *686# si apesi tasta apel (verde) si va apare un mesaj cu numarul tau.