| Hyper23 a întrebat:

Am o imprimanta Hp Deskjet 1510 si de curand mi-am reincarcat cartusele.Si acum la calculator trage color si imaginile mi le face albastre (si nici nu scrie)si nu merge alb-negru deloc!
Dau funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alb-negru nu va merge nici cand. Poate doar negru. Da cateva curatari de cartuse. Ai in soft "Maintain Your Printer" si "Clean Printheads". Daca nu da sa-ti printeze in mod repetat (3-4 ori) o pagina pe care ai si culori si negru.