| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, as vrea sa copiez toate codurile dintr-un fisier care au acelasi numar de litere si cifre gen: xs4gH1sda h7sJ1jkff g9rTij3sl, nu conteaza ce scrie in coduri.
Sau sa pot sa fac o formula gen *! hdshhssd!* sa o aplic la toate codurile si word-ul sau alt program sa imi insereze toate cuvintele care se afla intre acele simboluri. Acum poate veti spune, de ce nu le inserez cand pun formula, ele deja au o alta formula pe care o pot modifica prin REPLACE, nu trebuie sa le caut pe toate. Ideea este ca am nevoie de toate acele coduri sa le pot copia. Any idea, any help? VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| Pesareic81 a răspuns:

PS: Fisierul are peste 5000 de pagini.