| fata2011 a întrebat:

Am gasit pe un site codurile de la gta san andreas si nu le pot baga deoarece acele coduri contin w, a, s si d. cand tastez in coduri aceste litere mi se misca personajul. Cine imi poate zice cum sa bag codurile si in acelasi timp sa nu se miste jucatorul dau funda!@

Răspuns Câştigător
| LoveForYou97 a răspuns:

Nu conteaza daca se misca important e cand apesi F sa nu intre in masina sau altceva ca nu mai activeaza parola si sa scrii fara sa gresesti sau sa incerci sa,, stergi" mai scrii odata daca gresesti o litera happy sper ca ti-am fost de ajutor.