| Pol_Sasshha_1990 a întrebat:

.. atunci cand deschid o pagina de internet cu google chrome dupa ceva timp se inteapa...devine inactiva...nu mai poti face nimic pe ea. aveti idee de ce? cum sa remediez situatia? vreau sa folosesc in continuare tot google chrome. L-am dezinstalat l-am reinstalat, si la fel.in internet explorer nu am problema asta. help please dau funda!

1 răspuns:
| MaDaLiNoSt a răspuns:

Chrome utilizeaza la maxim resursele de internet, iar daca tu ai internetul slab(la o viteaza aproape de minim), aceasta este cauza problemei. Browser-ul acesta incarca toata pagina odata, fara ezitari.

La internet explorer datele se iau treptat, in timp ce navighezi pe pagina, si inainte. Browser-ul acesta nu poate afisa o casuta de dialog ca se te anunte ca se incarca si trebuie sa astepti.

Recomand Google Chrome cu o viteza mai buna la internet.