| RomanValentin77 a întrebat:

Am o întrebare functioneaza ps4 pro pe un televizor led Vortex cu diagonala 66 cm si cu rezoluția 1366×768 vă rog sa ma ajutati dau funda.

Răspuns Câştigător
| Pizzalacutie a răspuns:

Da. Dar totusi e cam exagerat. Ps4 Pro poate sa produca 4k si tu vrei sa il pui la un ecran 720p. Invearca sa iti iei un televizor/monitor cu o rezolutie de cel putin 1920x1080 ( 1080p ). Scuze daca te-am incurcat in rezolutii happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are hdmi? Daca da, functioneaza.

| RomanValentin77 explică (pentru Pizzalacutie):

Merge destul de bine dar am m ai întâmpinat o problemă nu se vede pe tot ecranul jocul.