| tudor4231 a întrebat:

Am o mica problema happy, am windows 8.1 si nu stiu ce se intampla dar acum pe aproximativ orice program dau imi apare : "how do you want to open this file? " pe jocuri pe orice.Ce as putea face ca aceasta chestie sa dispara iar totul sa fie ca inainte. happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| itextrat a răspuns:

Daca nu e vorba de virusi inseamna ca nu setarile facute pentru programele implicite. Gasesti aici ce trebuie sa faci: http://www.7tutoriale.ro/content/cum-setam-programele-implicite-windows

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| tudor4231 explică (pentru K0sti):

Si ce pot sa fac pentru ca am dat la antivirusul windows-ului si intr-adevar erau virusi dar i.am sters si tot asa a ramas

| Alcolistul a răspuns:

Exista o singura solutie! Asa am facut eu am avut Nokia lumia 625. Du-te afara ia un topor baros ciocan sau ranga orice ai in preajma.SI DAI SA II AJUNGA CA NOKIA LUMIA NU SUNT BUNE DE NIMIC!

| tudor4231 explică (pentru Alcolistul):

Ar fi o idee buna dar eu ma refer pe calculator happy

| K0sti a răspuns (pentru tudor4231):

"antivirusul windows-ului" nu este antivirus! Este o mare porcarie! Vreti sa va repet la nesfarsit asta? http://www.epasystems.ro/......m-av-test/

Primii doi din lista! Altceva nu exista!