| Laiyla a întrebat:

Am o pereche de casti beats si nu ma asteptam sa se strice atat de repede, le am de doua luni parca si deja nu se mai aude in casca stanga... exista vreo sansa sa le pot duce la reparat undeva sau asta e?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Daca le-ai cumparat din magazin (cu factura si garantie) le duci la service si daca nu le-ai stricat tu (lovituri puternice care sa crape plasticul) trebuie sa le repare gratuit sau sa le inlocuiasca.

Daca produsul este stricat din vina ta (sau asa sustin ei) sau nu ai garantie, in cazul in care se poate repara, va fi cu plata.

6 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Depinde, le-ai scapat, sau s-au stricat "singure"? Daca ai garantie le poti duce sa le repare/inlocuiasca.

| Laiyla explică (pentru denisTiky):

De dimineata au mers perfect, le-am lasat pe fotoliu, cand m-am intors acasa se mai auzea doar la o casca

| Junc_Roby_2000 a răspuns:

Salut, si eu am avut aceeasi problema cu o pereche de casti beats si nu le-am putut repara, ale mele (sustin eu) ca s-au stricat pentru ca le tineam in buzunar la scoala (cand uitam de ele ), si daca s-ar putea repera ar putea fi costisitor

| Laiyla explică (pentru flixbuster):

Nu stii unde le-as putea duce la reparat? ma gandeam la un service gsm dar nu stiu sigur daca le-ar repara acolo...

| denisTiky a răspuns (pentru Laiyla):

Ce pot sa zic... Poti sa faci doua lucruri:
- fie sa le duci la garantie
- fie sa iti cumperi altele