| Marymary05 a întrebat:

Am o problema, am placa video : Nvidia GeForce 9600 GT, problema e ca pe orice site ma uit imi apare ca e pe 256 bit si in poze arata exact la fel ( pana si ce scrie pe ea ) dar eu cand ma uit in "dxdiag" imi aparea ca e pe 32 bit. nu stiti de ce imi arata asa? trebuie sa setez ceva sa imi iau toti 256 bit?

Răspuns Câştigător
| Pecuti_Dorel_1990 a răspuns:

In dxdiag iti da cati biti are procesorul, adica 32 de bit. Placa video are 256 de bit, stiu asta pentru ca am si eu una la fel. Aceei 32 de bit sunt cu totu altcevawinking