| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema cam ciudata cu internetul, deci sa incepem: Cand pornesc calculatoru merge netu cam 15 minute dupa care nu ma mai merge. Am incercat cu mai multe browsere si nu merge cu nici unu. Daca resetez calculatorul merge iar 15 minute si dupa nu mai merge. Sa ma lamureasca si pe mine cineva, ce se intampla si cum pot sa rezolv.

3 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

15 minute cronometrat sau aproximativ ca daca e cronometrat inseamna ca e de la seteri din control panel. daca nu cel mai bine reinstaleaza windows-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un System Restore(sper ca nu l-ai dezactivat).
Daca nu poti asa...atunci ruleaza in CMD "sfc /scannow" si astepti pana termina. Mai multe nu-mi trec prin cap acum thinking
Poate sa fie si de la un virus ceva...pot fi diverse cauze, pe care nu le pot ghici eu. De cand face asa?

| monstrulet a răspuns:

Am patit si eu ceva de genul asta, nu mai mergea netu dupa reconectare, in cazul meu a fost din cauza la hamachi...