| MaCheamaVictorrr a întrebat:

Am o problema cu aplicatia YouTube. De fiecare data cand intru, imi arata aceleasi videoclipuri, si daca vreau sa ma uit la un video imi iese din aplicatie. Ce fac?

3 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Aveam aceeasi problema am dezinstalat si reinstalat You. tube

| TheMadKing a răspuns:

Poate iti este telefonul prea slab ai cv Android 4

| Delilahhh a răspuns:

Ca sa nu iti mai apara aceleasi videoclipuri recomandate, poti sterge istoricul cautarilor/vizionarilor.
De ce ti se inchide aplicatia, nu stiu sa iti spun exact. Mie mi s-a intamplat, de exemplu, de la faptul ca memoria telefonului era plina iar telefonul meu o luase razna.