| Maniac98 a întrebat:

Am o problema cu browser-ul Google Chrome. Dupa ce sting PC-ul normal cand il redeschid si intru pe Chrome imi arata o alta fila in loc de cea setata ca pagina de pornire(google.ro)
si imi da urmatorul mesaj: Google Chrome nu s-a inchis corect. Pentru a redeschide paginile pe care le-ati avut deschise, dati click pe Restabiliti. Imi apare tot timpul acest mesaj desi am inchis calculatorul normal... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Atunci cand iesi de tot din chrome, el inca tot mai ruleaza in fundal ( show hidden icons in bara de jos dreapta ) Iesi si de acolo inainte sa-ti inchizi calculatorul.

2 răspunsuri:
| Alexandruui a răspuns:

Mai intai trebuie sa inchizi Chrome-ul bine, apoi stingi si calculatorul.

| sti a răspuns:

Inchide fiecare fila din Chrome inainte sa il inchizi