| Isac_Ioan_1967 a întrebat:

La calculatorul meu cand intru pe google imi da alta imagine nu ca inainte inainte aparea google si dreptunghiul al unde pot sa scriu acum imi apare imagini de la munte mare se schimba inainte de asta cand am intrat imi aparea sus intr-un patrat google nu s-a inchis corect si mai jos doua raspunsuri restabiliti paginile sau paraseste modificarile am dat clic paraseste modificarile si imi apare asa cum v-am spus mai sus ce sa fac ca sa fie ca inainte sa fie normal urgent urgent

2 răspunsuri:
| kypsyk112 a răspuns:

Reseteaza setari google. s au instaleaza din nou google.

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru kypsyk112):

M-am gandit sa instalez din nou google dar nu imi pierd fecebookul sau instagramul?