| mihaivintila a întrebat:

Am o problema cu Flash Player, l-am avut instalat de cand am cumparat calculatorul, o versiune mai veche, nu prea functiona, am incercat o versiune mai noua, de pe site-ul oficial. Am incercat toate browserele, sistemele etc. dar nu merge. Am cautat pe net alte variante, nu alte aplicatii, si nu merge. Nu stiu absolut deloc ce se intampla, niciunde nu apare flash-ul, decat la aplicatii.
Am Windows 7 Ultimate si accept orice varianta, in afara de resetare si chestii de genul acesta

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Flash a fost dezactivat, prezinta o vulnerabilitate foarte mare este usor de exploatat, iar Chrome/Firefox si multe alte browsere il au dezactivat prestabilit.
Nu cred ca are vreo treaba cu windows-ul, dar recomand windows 10, mult mai ok din multe punctele de vedere.