| gotjosen a întrebat:

Am instalat WINDOWS 7 crezand ca este bun, dar calculatorul nu imi permite aceasta.Am incercat sa trec inapoi pe xp dar nu pot imi spune ca este o versiune mai >veche Ma puteti ajuta? MUltumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Oo da. Am facut si eu prostia asta odata incercand sa bag Windows Vista. L-am bagat si cand am vrut sa revin la XP (direct din pc) nu mi-a mers.
Fara CD cu Windows XP nu o sa reusesti! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal, i-ai dat upgrade de pe descktop.Restart si bootezi de pe cd-ul de instalare.

| gotjosen explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si imi face ceva windows repair etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru gotjosen):

E clar ca nu te prea pricepi.Cheama un amic care se pricepe si sa-ti arate toti pasii, sau poti vedea un tutorial complet pe youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=fqW65OGosCM

| Doctor78 a răspuns:

Vreau sa stiu ce calculator ai,ce system ai, gen:procesor, RAMM, Hard, etc.