| Radeas1 a întrebat:

Microsoft Security Essentials ( o versiune mai veche) necesita un windows cumparat? Eu nu am windows cumparat. Merge si pe calculatorul meu?

2 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Windows e produs al Microsoft. Dacă ai W piratat, e ca şi o sinucidere.Mai sunt antivirusuri free, mult mai bune decît MSE. Avast, avira, kaspersky.

| lexyy a răspuns:

Daca windwsul p care tu il ai piratat are scos acel sacaitor genuine da iti a merge ( dar doar daca e scos din pachet nicidecum sa -l scoti tu cu remove genuine)