| DabiJaWL a întrebat:

Am o problema cu laptopul, nu se mai incarca bateria. Precizez ca il am de aproape 4 ani laptopul.Ce poate fi? Acum cateva minute s-a intamplat treaba asta cand l-am bagat la incarcat

4 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Poti cumpara alta baterie, probabil s-a dus. E in jur de 100 de lei o baterie pentru laptop. Insa inainte de a ajunge la concluzia ca e defecta sfatul meu e sa scoti bateria daca e detasabila si sa vezi laptop ul daca functioneaza bagat in priza. Daca da iti trebuie alta baterie. Durata lor de viata e in jur de 2 3 ani. Ma gandesc sa nu se fi ars sursa laptop ului. Fa ce ti am zis, scoate bateria si vezi daca porneste laptop ul bagat in priza

| DabiJaWL explică (pentru alex495):

Acum se incarca din nou

| Violleta2022 a răspuns:

Ar putea fii alimentatorul stricat.

| Betty12345678 a răspuns:

Eu il folosesc fara baterie.Incarcare directa.