| NoName123445 a întrebat:

Am o problemă cu PC și de cateva zile nu mi mai pornește. Se aprind ledurile câteva secunde și doar se învârte coolerul puțin și se oprește am verificat fiecare Mihai i clusov in sursa îmi vine curent de la sursa până la buton și degeaba

Răspuns Câştigător
| 2P a răspuns:

Am patit la fel, E sursa, dar a mea si-a revenit de la sine, mi se stingea si in mers ca si cum s-ar lua curentul, sfatul meu, daca te pricepi si Numai daca te pricepi, Desfa si reasambleaza toate piesele astfel te asiguri ca nu ai vreun contact imperfect pe undeva, Si nu ar fi rau sa desfaci si sursa aceea din suruburi sa scoti praful din ea

2 răspunsuri:
| Akyta a răspuns:

Am avut si eu aceiasi problema dar i-am dat un pumn si si-a revenit big grin

Răspuns utilizator avertizat