| Johnny80 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul! Cand il aprind in 5 secunde se opreste de parca nu ar primi curent, iar daca tin mai mult degetul pe power porneste dar pe monitor nu imi apare nimic.Placa de baza am schimbat-o cam acum un an.Ar putea fi sursa?

2 răspunsuri:
| Verdant a răspuns:

S-a saturat si el de tine frate, cine stie ce jocuri ii bagi si ce virusi! S-a gandit el... "Ia stai ma, ca ii fac figura lu asta! Sterg tot ce am in mine si imi sterg si resetez informatiile de baza." Pam Pam!

| Johnny80 explică (pentru Verdant):

Sincer nu aveam nici un joc instalat pe el si abia reinstalasem windows-ul de 2 luni! Si totusi ce as putea sa ii fac?