| xSega a întrebat:

Am o problema cu placa video, de câteva zile da semne ca se duce dar din întâmplare am asezat unitatea pe o parte si a mers normal, daca o ridic in picioare imi face iar probleme, nu stiu ce sa mai înțeleg este defecta sau alta este problema?

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Ai bagat surubul la placa video sa nu pice? poate atunci cand sta in picioare iese putin din slot, dar nu destul incat sa pice, ar trebui sa poti baga un surub

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semne că se duce, adică... ce face, iese singură noaptea din calculator și o găsești pe preș la ușă sau?

| DJDeniz a răspuns:

Se poate ca inauntru pe placa sau chiar placa sau vreun fir cand o pui in picioare sa iasa si cand o pui pe o parte sa intre inapoi. Eu iti recomand sa deschisi Si sa vezi cum face cand e in picioare si ce se inampla cand o pui pe o parte