| XxAsyxX a întrebat:

am o problema legata de PC si nu prea stiu ce sa fac, in ultimu timp am avut niste probleme cu el, la ainceput a cedat placa video, l-am dus la un prieten de familie care se pricepe la asta si am schimbat-o+ inca cateva componente, a mers bine vreo 2 zile dar dupa a inceput iar sa se restarteze cand ma jucam, eu cred ca este de la procesor dar nu e ars si nu prea stiu ce sa fac cu el...Dau funda pentru cine are un >raspuns:

4 răspunsuri:
| Iovu_Daniel_1997 a răspuns:

Procesorul se incalzeste prea tare

| XxAsyxX explică (pentru Iovu_Daniel_1997):

Am luat si asta in considerare dar e la fel, l-am lasat 1 zi in pace si dupa imediat a inceput sa se restarteze (nu era incalzit)

| Iovu_Daniel_1997 a răspuns (pentru XxAsyxX):

Pai da el cit lucreaza se incalzeste

| XxAsyxX explică (pentru Iovu_Daniel_1997):

Ma, cum sa se incalzeasca in 2 min de la aprindere ma lasi?