| sergiuthunder a întrebat:

Am o problema cu tastatura de la laptop atunci cand apas o tasta se intampla ceva ciudat, nu apare doar litera respectivei taste apar si altele de exemplu atunci cat apas tasta "F" in loc sa apara F apare ¨FKJHB¨ eu momentan folosesc o tastatura prin WIFI mai vreau sa mentionez ca am incercat sa dau si restart la laptop si am reinstalat si windwos-ul, ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E uzata tastatura laptopului.
1 mergi la un service
2 folosesti tastatura wireless

| simpluone a răspuns:

Daca tastatura e noua cred ca problema consta la driver. Daca e second hand sau a mers dar acum nu mai merge atunci e posibil ca un din tastele sa fie deja apasata (sau in scurt) si sa genereze cand apesi o alta tasta un sir de caractere la prima vedere aleator. Ori tastatura este defecta!