| Devylgreen a întrebat:

Am o problema cu Windows 10, mai exact cand vreau sa deschid start menu, search sau notificarile nu se deschid, asta s-a intamplat dupa ce am instalat driverele si update-urile. Cand apas pe ele imi apare loading-ul de langa sageata si nu se deschide. Acum am de facut un update Feature update to Windows 10, version 1709 ii dau restart la pc sta 2-3 minute in Restarting si nu se instaleaza update-ul.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Windows-ul e de vina. Am patit si eu asa ceva si m-am intors la versiunea 1607 care functiona mai bine.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E windows 10, super-ultimate MS... tongue

| Ostafe_Mihai_Si_Violeta_1984 a răspuns:

Treci pe windows 7

| vidiinho a răspuns:

Pentru problema cu start-ul poti incerca
CTRL+ALT+DEL si cauta la procese "Windows Explorer", dai click dreapta pe el > end task
Sus in stanga, apesi pe "File" > Run new Task si ti se va deschide o casuta in care scrii explorer.exe, dai enter/ok si va trebui sa mearga din nou