| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu wireless-ul, mi-a dat un vecin parola de la wireless, iar cand am vrut sa ma conectez imi zice "windows was unable to connect to romtelecom" iar la el pe laptop se conecteaza cu succes. iar parola este buna pentru ca tot cu aceea parola se conecteaza si el. precizez ca internetul este de la romtelecom si am sistem e operare windows 7 la fel si celalalt laptop. sa fie de la router sau de la laptop?

2 răspunsuri:
| kbej a răspuns:

Hmmm nu stiu ce sa zic eu am windows xp si incerc sa imi instalez wirelessul dar nu merge! Eu am cisco! Nu stu ce sa zic am chiar si CD-ul de instalare l-am instalat dar nu merge! Si eu am RDS!

| vasyy2005 a răspuns:

Chiar nu stie nimeni?