| anonim_4396 a întrebat:

Incerc sa ma conectez la internet prin wireless la propri meu router la care m-am mai conectat si imi da un mesaj de genul "windows was unable to connect to romtelecom" stie cineva ce inseamna? de ce nu imi mai merge?

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Windowsul tau nu sa conectat la Romtelecom.
Ai vorbit cu aia de la romtelecom sa-ti dea conexiune prin router.
Te duci frumos la ei si ii zici n-am conexiune la internet prin router ce pot sa fac sa mearga si vine la tine se uite si vede de ce.
Sau iti vad routerul prin wireless si iti da accept la conexiune.