| GokuSSJ4 a întrebat:

Am o problema cu wirelessul cand scot cablul de la laptop si vreau sa merg in alta camera cu laptopul nu merge wifi cum pot sa-l fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Intra in device manager dezinstaleaza wireless-ul facand click dreapta pe wireless su unistall dupa care ai dai refresh si vezi daca iti gaseste driverul automat si al instaleaza al lasi asa daca nu al reinstalezi din nou de pe cd-ul original ori de pe site-ul oficial. vezi si daca routeru-l tau wifi e setat calumea si daca poti sa te conectezi la el

3 răspunsuri:
| kolorika a răspuns:

Cred ca nu ai drivele de la placa wirells instalate

| Kattan a răspuns:

Ce nu merge? Puneti frate intrebarile 'cu toata gura' daca vreti raspunsuri exacte si corecte.
Nu merge placa de retea wireless a laptop-ului? Nu iti merge router-ul? Nu se conecteaza? Se conecteaza, dar nu merge internetul?

| laptopnews a răspuns:

E configurat?