| Aggares a întrebat:

Am o problemă, de fiecare dată când vizionez un videoclip... mă uit 2-3 minute... și dintr-o dată îmi apare o eroare → file:///C:/Users/Exelait/Desktop/Error.PNG ←(Copiati și da-ți paste în "motorul de căutare" al browserului" laughing. )
Nu știu ce să fac... am Adobe flash ultima versiune... și ca browser folosesc google chrome. Mă puteți ajuta? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pui poza pe imgur, iar linkul creat il pui pe TPU. Astfel imaginea va putea fi vizualizata.

| K0sti a răspuns:

Copiati și da-ți paste în "motorul de căutare" al browserului...ce istet esti! Greu sa pui si o poza!