| Dragunov a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu pc si anume de multe ori cand vizionez elemente flash si mai exact filmulete pe youtube primesc blue screen.
Mentionez ca am ultima versiune de flash player si ca browser folosesc google chrome. Astept ajutor acord funda!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Buna, incearca sa folosesti Mozilla Firefox. Dupa mine este mult mai rapid, si video-urile se vad mult mai bine, incearca si vezi daca are vreun efect. Daca nu, incearrca ori sa iei un antivirus, sau daca ai sa iei altul, interesandu-te care este cel mai bun (nod32 sau avira, eu astea ti le recomand), sau cea mai bun metoda este sa reinstalezi un nou windows, recomand Windows 7, si daca problema continua, ori este de la internet, ori ai vreo piesa stricata in pc...
Bafta!

| Dragunov explică (pentru MenInShadow):

Multumesc mult, astept si alte pareri

1 răspuns: