| nashu40 a întrebat:

Am o problema deranjanta : se opreste pc-ul din senin si apoi se porneste singur! Fenomenul se prezinta asa : in momentul cand intru pe un browser sau vreau sa fac orice activitate se declanseaza un fel de fasait mai tare,care parca se aude in ritmul in care misc si mouse-ul. Initial am crezut ca e de la procesor,asa ca i-am schimbat pasta,dar tot asa face. Acum cateva zile reuseam sa stau pe el o ora-doua si apoi incepea sa se opreasca,dar incepand de aseara se restarteaza la un minut dupa ce il deschid.
Care ar putea fi cauza si ce as putea sa-i fac? Sa fie de la sursa? Oare exista in bios ceva setari care eventual ar putea opri restarturile?
Astept sfaturi,idei, ajutor.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Incearca sa schimbi sursa, poate o fi pe duca, testeaza sursa pe alt pc, reinstaleaza windows-ul. sunt mai multe posibilitati

| gabrrieel a răspuns:

Încearcă să scoți ramii și să-i bagi la loc. Baftă!