| Herda_Ilie_2000 a întrebat:

Am o problema, din greseala am dat auto config la monitor si acum se vede foarte ciudat, pot sa ma intorc la setarile dinainte de auto config?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Lal
ce legatura are windows-ul cu configuratia din INTERIORUL monitorului?!?

ai cablu vga (NU dvi, nu display port, ci vga chior)
daca da, umple ecranul cu imagine alba (porneste un browser si fa-l mare pe tot ecranul) si apoi mai da-i un autoconfig

daca era la setari generale (imagine, culori, contrast, etc.) atunci nu prea ai ce sa faci decat sa iei manual fiecare setare in parte (unele monitoare salveaza configuratia, poti sa cauti asta, dar sunt foarte, FOARTE putine si in general numai cele EXTREM DE SCUMPE)

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Mai întâi spune-ne ce fel de Windows ai. happy