| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, dupa ce imi pornesc PC-ul, merge bine dar daca nu il folosesc in continu mi se blocheaza, in ce sens? ( cand selectez ceva arata ca incarca in continu si nu mai merge orice i-as face, as putea salva windowsul?

5 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Din Windows nu mai ai ce salva decat My documents. Restul trebuie sters! Windows-ul trebuie reinstalat deoarece este posibila o infectie cu virusi!

| PfloO a răspuns:

Off virusi ce fac dintr-un pc:-| e mort pc tau mane, daca face figuri laughing parerea mea e ca are de aia ca purici, paduchii(virusi) thinking laughing rolling on the floor

| mat31new a răspuns:

Chestia asta e din cauza ca se umple memoria. nu, trebuie re-instalat.

| Aurelian0709 a răspuns:

S-ar putea sa ruleze mai multe programe intre timp fara sa iti dai seama, si ingreuneaza pc-ul. Incearca sa mai opresti din programele alea. start - run - msconfig -ok - si la startup debifezi ce vrei de acolo.

| JosephStalin a răspuns:

Reformateazal frate, numai tu stii de cand nu l-ai mai reformatat.Mai are si PC-ul nevoie de o "baie" din cand in cand.