| iulianiasi a întrebat:

am o mare problema, adica mai multe. una din ele este ca atunci cand pornesc pc-ul nu merge tastatura, abia dupa ce se incarca windowsul merge. si nu pot intra in BIOs ...help funda si vot! cei care ma ajuta!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cumpara o tastatura cu cablu si din marca Microsoft sau Logitech

| iulianiasi explică (pentru gelu1970):

E cu cablu! asa merge dar cand il deschid ca sa dau in bios nu pot sad

| gelu1970 a răspuns (pentru iulianiasi):

Eu am o tastatura marca Trust, si am aceeasi problema cand formatez. nu raspunde la comenzi. in schimb am altele doua marca Logitech si nu mi-au dat aceasta problema. recomandat sa fie tastaturi bazice. nu din acelea cu comenzi de volum, si alte prostii. Bafta. incearca si cu alte tastaturi inainte sa cumperi alta.

| manuel72 a răspuns:

E tastatura clasica? Sau e wireless?

| iulianiasi explică (pentru manuel72):

Clasica

| manuel72 a răspuns (pentru iulianiasi):

Incearca sa imprumuti una de la un amic si vezi daca merge asa.E straniu, pentru ca tastatura, daca nu merge de cand booteaza pc-ul iti apare mesaj ca tastatura nu e prezenta.Sigur nu are vreun pin indoit la mufa?