| Harnagea_Marian_1998 a întrebat:

Am o problema legata de vizualizarea videoclipurilor pe Youtube su pe Facebook, chiar si dinn telefonul meu. imi blureaza mereu videoclipul cand vreau sa il vizionez si nu stiu de ce. ma puteti ajuta? un sfat?

3 răspunsuri:
| Mcoi a răspuns:

Este doar de pe telefon? iti face la fel si pe calculator laptop?
incearca sa-ti reinstalezi adope flash player, instaleaza-ti addblock utilizeaza o alta sursa de internet cuma ar fi Opera, Chrome, firefox, incearca si sa-ti cureti tot ce ai in telefon mizerii etc...
daca nu iti merge nici dupa ce ai incercat variantele de mai sus descarca malwarebytes pe laptop calculator sau telefon, e gratis sa-ti scanezi virusii si mizeria din galculator ce s-a acumulat de-a lungul timpului...
daca problema este numai pe telefon si nu merge nimic din ce ti-am spus mai sus...da-ti factory reset la telefon salveaza-ti datele si pozele...
succes

| D3I3 a răspuns:

Înseamnă că ai internet cu viteză mică.

| Mcoi a răspuns (pentru D3I3):

A blura nu inseamna a sacada... cand ai internet cu vtezza mica cel mai probabil videoclipul nu-ti pornese, a
ramane ecran negru... sau sacadeaza treptat...