| MarianFeier89 a întrebat:

Am o proplema la conectarea laptop-ului la televizor, cand le conectez prin cablu ecranul laptop-ului se inchide iar pe tv nu apare nimic. Ce pot sa fac? sad
Cablul e HDMI -DVI, iar televizorul Grundig. Mersi

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi ca arzi portul usb de la televizor, si ala costa nu glumă. Ceva are, ori nu e cablul bun, ori ai un scurt undeva.

| halogen001 a răspuns:

Probabil exista un buton pe telecomanda tv sau in meniul tv ca sa selectezi mufa hdmi dvi si atunci ar trebui sa se vada pe tv semnalul din laptop.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Trebuie sa fie la telecomanda un buton in care sa accesezi Hdmi-ul.